Skip to content
monica_logo

Umów się na wizytę:

+48 502 303 697

O mnie

Nazywam się Monika Monica i jestem fryzjerem z około 10-letnim doświadczeniem, chociaż we fryzjerstwie kocham się od dzieciństwa.

Wtedy zamiast bawić się z rówieśniczkami na placu zabaw, przesiadywałam w salonie fryzjerskim obok którego mieszkałam. Już w czasie podstawówki próbowałam swoich umiejętności na koleżankach i kolegach.

Ukończyłam technikum fryzjerskie o profilu Technik usług fryzjerskich w Sosnowcu i już podczas nauki dostałam niesamowitą szansę, która nieodwracalnie wprowadziła mnie w świat fryzjerstwa.

Zostałam zatrudniona w prestiżowym salonie fryzjerskim, w którym świetnie mi się procowało pod każdym względem.
Jednak mam duszę indywidualisty i w 2014 r. zdecydowałam się na otwarcie własnej działalności gospodarczej- Twój Mobilny Fryzjer.

Od 2019 r. reprezentuję swoją markę w pięknej przestrzeni salonu Beauty Spot w Gdyni na ul. Kieleckiej 20

W swoim życiu z pasją i zaangażowaniem część czasu poświęcam na rozwój osobisty i zawodowy. Na bieżąco uczestniczę we wszelkiego rodzaju szkoleniach fryzjerskich i nie tylko.

Lata doświadczeń pokazały mi co jest najważniejsze i jaki jest sekret pięknych włosów.

Duży nacisk kładę na świadomą pielęgnację włosów ponieważ uważam, że jest ona kluczem do tego, żeby mieć piękne zdrowe włosy! Nawet najlepsza koloryzacja świata nie wygląda oszałamiająco na włosach, które same w sobie nie wyglądają najlepiej. Dlatego też zawsze chcę poznać opowieść o włosach podczas konsultacji, żeby móc zadbać o włosy i skórę głowy każdego kto do mnie przychodzi.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Każdy z nas ma inną urodę, inny typ kolorystyczny, inny rodzaj włosów, inny styl życia i bycia i wiele, wiele innych.

Na podstawie tego wszystkiego można ruszać w podróż i budować piękny kolor oraz fryzurę na swoich pięknych zdrowych włosach.

By żyło się piękniej!