Skip to content
monica_logo

Umów się na wizytę:

+48 502 303 697

O mnie

Nazywam się Monika Monica i jestem fryzjerką z ponad 10-letnim doświadczeniem, chociaż we fryzjerstwie kocham się od najmłodszych lat. Z racji tego, że mam artystyczną duszę, podchodzę indywidualnie do wszystkich klientów. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie mojej pracy w trójmiejskim rankingu fryzjerów, stworzonym przez portal trojmiasto.pl.
 

Moja praca to moja pasja i misja, wykonuję ją z uważnością i zaangażowaniem. Cenię sobie spokój oraz bycie tu i teraz. Tymi wartościami kieruję się na co dzień i chcę nimi obdarzać każdego, kto zdecyduje się na skorzystanie z moich usług. Właśnie dlatego stworzyłam salon fryzjerski, w którym poczujesz się jak w domu – swobodnie i miło, a jednocześnie skorzystasz z profesjonalnych usług fryzjerskich. 

Mój salon to zaciszny kącik, w którym znajdziesz chwilę wytchnienia oraz zatroszczysz się siebie i o swój wygląd. Ponieważ zależy mi na stworzeniu idealnych warunków do odprężenia i relaksu, możesz liczyć na atmosferę intymności. Podczas wykonywania usługi będziesz jedyną Klientką salonu. Zostaniesz obsłużona bez pośpiechu, zatroszczę się o Ciebie i Twoje włosy z dbałością o każdy szczegół. 

W moim salonie oferuję odżywczą koloryzację, bezpieczne rozjaśnianie oraz profesjonalne zabiegi włosów. Pracuję na wysokiej jakości renomowanych farbach, produktach i kosmetykach linii Milk Shake, No Inhibition i Simply Zen, stworzonych przez firmę Z. One Concept.

 

Kolor i fryzurę dobieram indywidualnie – z uwzględnieniem typu urody, kształtu twarzy i głowy oraz Twoich preferencji. Zawsze znajdę również czas na profesjonalne porady, dotyczące samodzielnego dbania o włosy. Lata doświadczeń nauczyły mnie, że sekretem pięknych włosów jest ich świadoma pielęgnacja. To szczególny aspekt, który należy wziąć pod uwagę, jeśli pragniesz mieć zdrowe włosy oraz by kolor długo się na nich utrzymywał. Z przyjemnością pomogę dopasować produkty i kosmetyki do Twoich potrzeb oraz nauczę Cię, jak je stosować, aby przyniosły najlepszy efekt.

A więc – jeśli marzą Ci się zdrowe i piękne włosy, zajmijmy się nimi wspólnie od A do Z.

 

Z racji tego, że mam w sobie dużo otwartości i uważności na drugiego człowieka, cenię bycie w zgodzie ze sobą, zależy mi na stworzeniu takiej przestrzeni także dla Ciebie. W moim salonie możesz zostać wysłuchana, albo posiedzieć w ciszy, czy też czytać swoją ulubioną książkę.

W prywatnym życiu jestem szczęśliwą, spełniającą się kobietą. Moim celem jest poszukiwanie harmonii, odkrywanie siebie i dążenie do równowagi. Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym, uwielbiam kreować swoje życie na wzór takiego, o jakim marzę.

 
Jakiś czas temu usłyszałam swój wewnętrzny głos i poczułam pragnienie, by moje usługi nabrały głębszego wymiaru. Odważyłam się więc dołączyć do mojej oferty autorską usługę, opartą o pracę z intencją, o magicznej nazwie Rytuał Księżycowy. Podczas tego doświadczenia, za pomocą strzyżenia i innych metod, odetniesz wszystko, czego już nie potrzebujesz, z czym chcesz się pożegnać, a jednocześnie zaprosisz to, czego pragniesz i o czym marzysz. Dzięki temu Twoje życie będzie piękniejsze, a Ty – szczęśliwsza. Zmiana fryzury często jest krokiem w kierunku zmian na lepsze. Ja także czuję satysfakcję i spełnienie, gdy swoją energię przelewam na pracę, kreację i dzielę się nią. Więcej o usłudze z intencją dowiesz się z opisu na stronie.
 
Jeżeli poczułaś, że chciałabyś skorzystać z moich usług, z całego serca zapraszam Cię do kontaktu. Pamiętaj – robię wszystko… 
 

By żyło się piękniej ❤️